4. maija koncerts 10.00 Pirmskola

Kas jāvelk mugurā?

1.pirmsskolas grupa

Meitenes-   Sarafāns, lina krekliņš, apakšbikses, baltās tautiskās zeķes, pastalas. Mati 2 augstās copēs. Sarkana bante ap copēm un pie apkakles.

Zēni-             Lina krekliņš, tautiskās bikses, adītas zeķes, pastalas. Pie       apkakles  sarkana lentīte.

2.pirmsskolas grupa

Meitenes-   Rūtainais sarafāns, lina krekliņš, apakšbikses, baltās tautiskās zeķes, pastalas. Mati 2 augstās copēs. Sarkana bante ap copēm un pie apkakles.

Zēni-             Lina krekliņš, tautiskās bikses, adītas zeķes, pastalas. Pie       apkakles sarkana lentīte.

3.pirmsskolas grupa

Meitenes- Violetie sarafāni, garie baltie krekli, baltās tautiskās zeķes, pastalas. Mati 2 augstās copēs. Sarkana bante ap copēm un pie apkakles.

Zēni –           Baltais tautiskais krekls, tautiskās bikses, adītas zeķes, pastalas. Pie  apkakles sarkana lentīte.

Turpinājumā plkst. 11.00

Radošo skolu koncerts „No sirsniņas Latvijai”

No pirmsskolas grupām piedalās tikai tie bērni, kuri  dejoja 18.novembrī kopā ar jauniešiem.

Meitenēm no 1. un 3. P.gr. jāpārģērbjas  - Rūtainais sarafāns, lina krekliņš,    apakšbikses.

Deja „Māmiņai” ir koncerta noslēgumā,

tā ka jums būs laika pārģērbties!