Drukas resursa adrese: https://kandavasdejuskola.lv/aktualitates/terpi

Tērpi

NEPIECIEŠAMAIS, APMEKLĒJOT KANDAVAS DEJU SKOLU

1.,2.PIRMSKOLA, SAGATAVOŠANAS GRUPAS

Meitenēm – balti triko ar garām piedurknēm, baltas ,īsas zeķītes, baltas deju čības, mēģinājuma svārciņi no KDS

Jāgādā – pastalas, baltas tautiskās pusgarās diegu zeķes

Zēniem- melnas deju čības, baltas zeķītes, balts T krekls, šortiņi no KDS

Jāgādā – pastalas un adītas strīpainas pusgaras tautiskās zeķes

2.kl., 3-4. Kl grupām

Meitenēm – miesas krāsas baletčības, baltas čības, melni legingi, miesas  krāsas triko zeķubikses, melns un balts triko ar garām piedurknēm, mēģinājuma svārki no KDS.

Jāgāda – pastalas, baltas tautiskas diegu pusgarās zeķes, saktiņas

Zēniem – melnas deju čības, melnas zeķes, treniņbikses vai melni šorti, T krekls.

Jāgādā – pastalas, adītas zeķes.

5.6., 7.-9.kl . un vecākām grupām

Meitenēm – miesas krāsas baletčības, miesas krāsas un melnas zeķubikses, balts, melns triko bez piedurknēm, pēc nepieciešamības arī ar piedurknēm, melni  īsi šortiņi. Piemērota veļa.

Jāgādā – patalas, baltas tautiskās diegu pusgarās zeķes, sakta. Pēc iespējām – melnas deju kurpes.

Zēniem- melnas deju čības, melnas zeķes, T krekls ( vēlams melns), treniņbikses un melni šorti,

Jāgādā – pastalas, adītas zeķes. Melnas zeķes deju kurpēm.