Drukas resursa adrese: https://kandavasdejuskola.lv/aktualitates/terpi_koncertam
Drukas datums: 17:07:12 28.03.2024

Tērpi koncertam

Latviešu tērpi 1. jūnija koncertam

2. klašu gr. meitenes

„Amatnieku rotaļas”                   krekls pie kakla aizsiets ar sarkanu bantīti, atlocīts un

„Zosis”                                              salikts baltajās „bumbierenēs”, sarkani sarafāni

„Madaliņa”                                      pastalas, baltās zeķes ar sietaviņām, mati 2 copēs ar sarkanām bantītēm

2. klašu gr. puiši

„Amatnieku rotaļas”                               krekls, jaunā veste, jaunās bikses, zeķes, pastalas, lakatiņš(skolas)

„Madaliņa”,  „Sūnu ciema veči”

3. – 4. klašu gr. meitenes

„Lācīt’s iet pa taku”                                 krekls pie kakla aizsiets ar sarkanu bantīti, strīpainie svārki ar lencēm,

pastalas, baltās zeķes ar sietaviņām, mati 2 bizēs ar sarkanām un zaļām lentām

„Kālabadi galdiņam”                               krekls pie kakla aizsiets ar sarkanu bantīti, Alsungas jaka un brunči, kurpes

Uz abām dejām galvā ziedu vainags!!!

3. – 4. klašu gr. puiši

„Lācīt’s iet pa taku”                     krekls, veste, bikses, zeķes, pastalas, lakatiņš(skolas)

„ Sūnu ciema veči”

„Kālabadi galdiņam”                   viss tieši tāpat, bet kājās kurpes, melnas zeķes

MŪSDIENU DEJAS DAĻA

• Lielās – Palikt vai aizbraukt ( Melni legingi,balts krekls, lillā jostiņa, cepurīte +koferi)
  • Pirmskola ??????
  • 2.klase  – Spiegi (Melnas bikses, balts podijs, puišiem T krekls, melnā veste, češkas, melna lente (ap galvu)
  • Lielās – lapsas (Melni legingi, oranžie svārciņi + žābo) (mati visām vienādi)
  • 3-4.klase –Jump, jump (vecā) ( savi džinsi un T krekli)
  • LIELĀS JAUNĀ (UZ JAUTĀJUMA ZĪMES) ???
  • Sagatavošanas grupa ?????????
  • Lielās + 5-6.klases meitenes – Raganas (Uzšūtie svārki, melnas cepures, lakati, melni legingi, slotas, plēstas melnas zeķubikses, zābaki )
  • 2.klase – Tvists – (lillā kleitas, baltie pa virsu, puiši melnas bikses, balta maiciņa)
  • 5-6.klase – Dance for fun (jaunā) (Melnas bikses,melnas botas, melna maika, rūtains krekls apsiets ap vidukli) (meitenēm mati astē)
  • Lielās – pavasaris  (rozā kleitas, melni šorti)
  • 3-4.klase – Darbs vien !  ( Melnas bikses, rūtains krekls, lakats *bandana, melnas botas!
  •  Lielās + 5-6.klase  -Citādi mēs ( Melns tauriņš, balta blūze, melnas bikses, melnas botas)
  • NOBEIGUMS –   2.klase  / . 3-4.Klase   / . 5-6.klase / 4. Lielās =  Visi kopā fināls. +sagatavošana un pirmskola iznāk! Fināls – melnas bikses + balta augša ar garām rokām