Tērpi uzvedumam

09.12.2015

1.pirmsskolas grupai

uz „Vabolītēm”

Meitenēm- Deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, baltie triko, melni legingi (treniņbikses), vaboļu sarafāns(no deju skolas) un melni radziņi (jātaisa pašiem) mati- 2 astēs

Zēniem- Deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, balti T krekliņi, melni legingi(treniņbikses), vaboļu sarafāns ( no deju skolas)un melni radziņi (jātaisa pašiem)

uz „Kukaiņiem”

Bizbizmārītēm ( Kristīne, Emīlija, Līga, Keitija) - Deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, baltie triko, melni radziņi ( tie paši , kas uz Vabolītēm) mati -2 astēs, sarkani svārciņi (no deju skolas)

Bitītēm (visi puiši)- deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, balts T krekiņš, dzeltenas bikses( no deju skolas),melni radziņi ( tie paši , kas uz Vabolītēm)

Taureņiem ( Amanda, Nora, Everita, Agneta, Marta) - Deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, baltie triko, melni radziņi ( tie paši , kas uz Vabolītēm) mati 2 astēs, krāsaini svārciņi (no deju skolas)

„Skudriņām”

visiem - Deju čībiņas, brūnās zeķītes(no Deju skolas)baltais triko vai baltie T krekliņi, brūnie šortiņi(no Deju skolas) radziņi(jātaisa pašiem), sarkanīga bante kā žābo (no Deju skolas)

meitenēm mati- 2 astītēs

2.pirmsskolas grupai

uz „Vardītēm”

Meitenēm- deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, balts triko, zaļas bikses (materiāls no Deju skolas, pašiem jāuztaisa) balti cimdiņi (jāmeklē pašiem), zaļa bante ap kaklu( no Deju skolas), galvas maska (sagatave no deju skolas, pašiem jāuztaisa) mati divās augstās copēs ap tām zaļas lentītes(no Deju skolas)

Zēniem- deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, balts T krekls, zaļas bikses (materiāls no Deju skolas, pašiem jāuztaisa) , balti cimdiņi (jāmeklē pašiem),zaļa bante ap kaklu( no Deju skolas)

uz „Spārēm”

Meitenēm- deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, balts triko, zili svārciņi( no deju skolas) zili spārni ( materiālu dod deju skola, pašiem jāuztaisa) melni radziņi (pašiem jātaisa)

Zēniem- deju čībiņas, baltas īsās zeķītes, balts T krekls, zili šortiņi (no deju skolas) zili spārni ( materiālu dod deju skola, pašiem jāuztaisa) melni radziņi (pašiem jātaisa)

2.-3. Klašu grupai ‘’ Putni’’

Meitenēm – melnais knābītis, melns triko, melni legingi, melnas zeķītes, astes vietā piešūts iedotais sarkanie tilla svārciņi, mati copē.

Zēniem – iedotais tumšais T krekls, melnas uzvalka bikses, melnas zeķes, melnas čības, sarkanā lenta sasieta kā kaklasaite, melnā cepure ar nagu

4.-5. Klašu grupa

‘’ Kukaiņi’’ visi

Balti podiji vai baltie T krekli, melnas atlasa bikses, melnas zeķes, melnas čībiņas, pie pirkstiem piestiprināti folija pirksti, meitenēm mati – copē.

‘’Minjoni’’ visi

Uzvelk botes, būtu labi melnas

‘’ Kurmji’’ visi

Bikses melnas, virsū velk melnas žaketes, piedurknes var uzlocīt, melnas saulesbrilles, melnas cepures ( jāpaņem no lieliem puišiem vai jādabū hūtes pašiem), botes melnas

Meža gariņi

Nomaina bikses uz pelēkām, kājās čības.

6.-7. Klašu grupas meitenes

Lielie ziedi – krāsaini bodiji, krāsaini svārki, zeķubikses, čības, mati copē

Lielās vaboles – krāsaini bodiji, melni šorti, zeķubikses, čības, mati copē, galvā krāsainas zeķubikses ar sasietiem mezgliem.

Pasaku fejas – krāsainas atlasa kleitas, melni šorti, basas kājas, mati copē ar krāsainu apsēju.

6.-7. Klašu grupas puiši

Kurmji – melnas uzvalka bikses, melnas uzvalka kurpes, melni krekli, tauriņš, melnas lielākas žaketes, saulesbrilles, melnas cepures

8.-11. Klašu grupa

Ūdensrozes – balti podiji, baltie apliekamie svārki, basas kājas, mati vaļā saņemti ar zaļu lenti, zaļa lenta ap vidu

Aukstums – balti podiji, baltas kleitas, balta lenta matos, basas kājas

Kurmju rokenrols – balti podiji, melnas legingas ,melnas žaketes, melnas saulesbrilles, melnas cepures, melnas botes.

Laumiņas – melni šorti, zaļas kleitas, basas kājas, mati vaļā , saņemti no sejas.