Drukas resursa adrese: https://kandavasdejuskola.lv/aktualitates/terpi_uzvedumam1
Drukas datums: 08:00:17 29.03.2024

Tērpi uzvedumam

01.12.2016

1.     Pirmskolas grupa (sniegpārsliņas un sniega puikas)

Meitenes – baltais bodijs (zem bodija balta apakšveļa), baltas īsas zeķītes, baltas čībiņas, sniegpārsliņu svārki( dod skola), spožs sudraba vainadziņš, ap rokām spožumi, mati vaļā-ielokoti

Zēni – balts T krekliņš, baltas biksītes ( dod skola), baltas īsas zeķītes, melnas čībiņas. Galvā- baltas cepurītes ( dod deju skola) ar pušķi (jāuztaisa pašiem)

2.     Pirmsskolas grupa  (peles)

Meitenes- baltas čībiņas, melni legingi, baltas zeķītes, baltais bodijs, peļu sarafāns ar asti un peļu cepure( no skolas) mati- divās zemās bizēs, melnas gumijas.

Zēni-  balts T krekliņš, melni legingi, melnas deju čībiņas, baltas zeķītes, peļu sarafāns ar asti un peļu cepure (no deju skolas)

Sagatavošanas grupa  (Putni)

Meitenes-  baltas deju čībiņas, melns bodijs, melni legingi, melnas īsās zeķītes, krāsainās apliekamās astes (no deju skolas). Melnie keponi , žābo glabāsies Deju skolā (pirms  ģenerālmēģinājuma un koncertiem izdalīs). Mati- vienā astē, lai var izvērt cauri kepona aizdarei. Melna gumija.

Zēni- melnas deju čības, melnas zeķītes, melni legingi, krāsainās apliekamās astes ( no deju skolas) Melnie keponi , žābo glabāsies Deju skolā (pirms  ģenerālmēģinājuma un koncertiem izdalīs).

2.Klašu grupa (vāveres un meža zvēri)

Meitenes – balts bodijs, žābo no kreppapīra, brošiņa, brūnais sarafāns, brūnas zeķubikses, baltas čībiņas, mati divās copītēs ar brūnām mīkstām drātīm ( dod skola), divas katrā copītē. Grimējam degunu un ūsiņas.

Zēni – melnas kreklu bikses, pelēki T krekliņi, cepures, melnas zeķītes, melnas čībiņas.

3.-4. Klašu grupa ( zaķi)

Meitenes – balti bodiji, balti apakšsvārki, balti svārciņi, profesionālas zeķubikses, čībiņas, adītas cepures savas, ar piešūtām 20 cm garām ausīm baltā krāsā, balta ļipa pie svārkiem, mati zem cepurītes copē.

Puiši – balti T krekli, pelēkas bikses ar piešūtu ļipu, baltas zeķītes, melnas čībiņas, sava adīta cepure ar piešūtām 20 cm garām baltām ausīm. Grimējam deguntiņus un ūsiņas.

5.-6. Klašu grupa ( vilki)

Meitenes –  zilas bikses, piešūta pelēka aste, pelēki T krekli uz otru pusi apvilkti, mati zirgastē, melns kepons, melnas zeķes, melnas botes

Zēni- zilas bikses, piešūta pelēka aste, pelēki T krekli uz otru pusi apvilkti, melns kepons, melnas botes, melnas zekes

7.-11. Klašu grupa

Koki – brūnas kleitas, apakšā melns bodijs un šortiņi, basas kājas

Mušas – melns bodijs, melni legingi, spārni, cepures ar acīm un ūsiņām, basas kājas.