Kandavas deju skola

Sveicam18.04.2019

Priecīgas Jums visiem Lieldienas!

Jaukus mirkļus ģimenes lokā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “lieldienas attēli”

Priecājamies18.04.2019

Mēs ļoti priecājamies par Tukuma deju apriņķa skates rezultātiem! Ceļš uz skolu jauntanes dziesmu un deju svētkiem ir sācies. Izturību un veiksmi arī turpmāk mūsu skolas udzēkņiem, skolotājiem un vecākiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Deju festivāls “Sadejojam Kandavā”

03.04.2019 11:00 kur : Kandavas Deju skola

3. aprīlī Kandavas kultūras nama lielajā zālē norisinājās novada skolu deju kolektīvu festivāls "Sadejojam Kandavā".

Festivālā piedalījās dažādu žanru deju kolektīvi ar ritmiskiem un krāsainiem priekšnesumiem no Kandavas deju skolas, Kandavas novada Zantes pamatskolas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas.

Festivāls norisinājās divās daļās - pirmajā daļā uzstājās dejotāji ar latviešu tautas dejām, bet otrajā daļā- Kandavas Deju skolas un Kandavas internātvidusskolas audzēkņi sniedza priekšnesumus sporta un mūsdienu dejās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (97)

Latviešu deja01.04.2019

3. aprīlī plkst.11:00 pasākums "Sadejojam Kandavā", dejojam tautas dejas, kuras tiek gatavotas uz skati.

Sagatavošanas grupa velk:

meitenes – baltos tautas tērpa kreklus, tautiskos brunčus, zaļas vestes, baltie apakšsvārki, baltas zeķes ar sietavām, pastalās. Mati divas copītes ar zaļu lentu apsietas (iedosim).

zēni – baltie krekli, pelēkas bikses ar lencēm, piestiprinātas, lai nekrīt nost no pleciem, raibas adītās zeķes, pastalas.

3.-4. klašu grupa velk

meitenes – baltos tautas tērpa kreklus, tautiskos brunčus, zaļas vestes baltas zeķes ar sietavām, pastalās. Mati divas copītes ar sarkanu  lentu apsietas (iedosim). Uz lapsu deju sarkanais sarafāns un baltās apakšbikses.

zēni – baltie krekli, pelēkas bikses , vestes, raibas adītās zeķes, pastalas.

printēt Lasīt visu ziņu

Deju skolas sasniegumi starptautiskās deju sacensībās26.02.2019

23. un 24. februārī Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisinājās Starptautiskas deju sacensības “VIA Baltica 2019”, kurās piedalās dažādu žanru deju grupas ar dalībniekiem no piecu gadu vecuma, individuālie izpildītāji un horeogrāfi.

Deju sacensībās veiksmīgi startēja Kandavas Deju skolas audzēkņi- vecākās grupas meitenes saņēma GRAND PRIX savukārt, 3.- 4. un 7.- 8. klašu grupas ieguva godalgotās otrās vietas savās vecuma grupās.

Kopumā sacensībās uzstājās dalībnieki ar 120 dažādu žanru priekšnesumiem un tos vērtēja starptautiska žūrija no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas četru cilvēku sastāvā.

Deju skolas vadītāja Andra Eimane izsaka pateicību skolotājai Sonorai Grinbergai, audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājai Solvitai Jansonei par atbalstu sacensību apmeklēšanā, kā arī informē, ka šobrīd notiek aktīva gatavošanās nākamajam starptautiskajam deju konkursam- “Tukuma kauss 2019”, kas gaidāms no 15. līdz 17.martam Tukumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Lepojamies25.02.2019

23. februārī VIA Baltica 2019 ietvaros nopelnījām divas II godalgas un vecākās grupas meitenes GRAND PRIX. Paldies skolotājai Sonorai, Audzēkņiem , vecākiem un sk. Solvitai par atbalstu sacensību apmeklēšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

23. februāris18.02.2019

Ļ.cien. vecāki. informācija par 23. februāri braucējiem, pēc iepriekš izsūtītiem sarakstiem.

Bērni brauc Baltijas valstu konkursu, tādēļ pedagogs atlasīja bērnus , kuri pašlaik var ar atdevi dejot.

Izbraucam 12.15 no autoostas Kandavā.

Organizatoriem tika pārskaitīta nauda 12 Eiro no katra dalībnieka. Tajā ietilpst tikai atļauja dejot konkursā.

Līdzi ņemt maizītes un ūdeni, tērpus un visu pārējo pēc  vajadzības dejošanai.

Grupu pavada skolotājas Sonora un Solvita. Lūgums 3.-4 klašu grupas vecākiem , kuri var palīdzēt bērnus sapucēt pirms dejošanas Rīgā atnākt uz pārrunām otrdien, 19. februārī plkst. 18.20. Paldies par sapratni un atbalstu.

Neskaidrības gadījumā zvanīt 29407710

Brīvdienas 17.12.2018

Skolēnu brīvdienas Deju skolā līdz 4. janvārim . Nodarbības atsākas 7. janvārī.

Priecīgus un mīļus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2019. gadu!

Attēlu rezultāti vaicājumam “ziemassvētku attēli”

Sveicam16.11.2018

Sveicam visus audzēkņus un vecākus Latvijas 100. dzimšanas dienā!

Lai jauki svētki kopā ar saviem mīļajiem!

Attēlu rezultāti vaicājumam “Latvija attēlos”

Izmaiņas Kandavas Deju skolas nodarbību grafikā31.10.2018

Sakarā ar Deju skolas vadītājas Andras Eimanes un skolotājas Ineses Cīrules veselības problēmām, skolā uz kādu laiku tiek ieviestas

izmaiņas nodarbību grafikā no 5.- 16.novembrim

(Lūdzu sekojiet līdzi izmaiņām)

printēt Lasīt visu ziņu

Brīvdienas 16.10.2018

Brīvlaiks skolā 22.-26. oktobrim.

Krājam spēkus!!!

Sveicam16.10.2018

Lepojamies ar mūsu skolotāju Sonoru Grinbergu ar '' Gada skoltājs'' Balvas iegūšanu Kandavas novadā. Izturību un lielu daraba sparu arī turpmāk!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Lūdzu pasekojiet līdzi Jūsu bērnu apaviem11.10.2018

Pēdējā laikā vērojama tendence, ka uz Deju skolas nodarbībām bērni nāk ar zeķēm vai tautas dejas dejo ar basām kājām. tas nav pieļaujams, jo tiek bojāta Jūsu bērnu pēda un kājas muskulatūra. Lūdzu pasekojiet atbilstošu apavu iegādei un paņemšani līdzi uz Deju skolas nodarbībām.

Paldies par sapratni.