Kandavas deju skola

Deju skolas Ziemassvētki kopā ar Kraukšķīti

16.12.2017 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

img_3120.jpg16.decembrī Kandavas kultūras namā notika gadskārtējais Kandavas Deju skolas Ziemassvētku uzvedums, šoreiz tas bija veidots pēc Margaritas Stārastes pasakas par Kraukšķīti motīviem. 

Kultūras nama zāle bija pārpildīta, visas biļetes( pat papildvietas) izpārdotas. Katrs vecāks, vecvecāks, radinieks, brālis vai māsa, noteikti vēlējās nokļūt uz koncertu, jo tas taču ir tik interesanti, ka savējie dejo! Krāšņā Ziemassvētku uzveduma “Kraukšķītis” horeogrāfes bija -  Andra Eimane, Inese Cīrule, Solvita Jansone un Sonora Grīnberga. Uzvedumā piedalījās 132 mazi un lielāki dejotāji un kopumā tika izdejotas 29 dejas.

Pēc uzveduma, par lielu prieku visiem, ciemos ieradās arī Ziemassvētku vecītis ar dāvanām. Deju skolas vadītāja Andra Eimane sacīja paldies par sadarbību un atbalstu visiem Kandavas Deju skolas audzēkņiem un viņu vecākiem, novada Izglītības pārvaldei, Kandavas kultūras namam, šuvējām Antai Birkenšteinai un Judītei Bērziņai, gaismotājam, māksliniekam Jurģim Muskam, skaņotājam Raimondam Vanagam, fotogrāfam Jānim Jansonam, filmētājam Jānim Priedniekam, dežurantei Teiksmai un Latvijas Radio 2. 

printēt