Sākas audzēkņu uzņemšana Kandavas Deju skolā!

28.05.2019 - 07.06.2019

deju_skola.jpgNo 28.maija līdz 7.jūnijam sākas audzēkņu uzņemšana Kandavas Deju skolā profesionālās ievirzes klasēs un interešu izglītības grupās. Aicinām pieteikties bērnus no 4 gadu vecuma.

Pieteikšanās no 28.maija līdz 7.jūnijam, iepriekš zvanot skolas direktorei Andrai Eimanei (T.29407710).

Līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību!

Kandavas Deju skola tautas deju festivālā “Latvju bērni danci veda”

31.05.2019 kur : Kandavas Deju skola

dsc_0477.jpg31.maijā Talsos notika divdesmit pirmais tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, kurš pulcēja 2624 dejotājus no 115 deju kolektīviem, tostarp arī dejotājus no Kandavas Deju skolas.

No plkst.11:30 pie Talsu Tautas nama ar individuālām programmām uzstājās 24 deju kolektīvi. Ar deju priekšnesumiem klātesošos priecēja Kandavas Deju skolas sagatavošanas, 3.- 4.klašu un 5.- 6.klašu grupu dejotāji. Dienas garumā dalībnieki piedalījās radošajās darbnīcās, spēlēja spēles un veica dažādās aktivitātēs Talsu tautas nama Radošajā sētā.

Vakarā Deju skolas audzēkņi devās tradicionālajā gājienā uz Talsu Sauleskalna estrādi, lai vērotu lielkoncertu “Ar sauli sirdī”, kurā 83 deju kolektīvi izdejoja gan deju rakstus, gan Talsu novada brunču svītru kodu.