Kandavas Deju skolai 3.vieta starptautiskā deju konkursā "VIA Baltica 2020"

22.02.2020 kur : Kandavas Deju skola

deju_skolas_panakumi.jpg22.februārī Rīgā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisinājās StarptautiskaIs deju konkurss “VIA Baltica 2020”, kurā, skolotājas Sonoras Grinbergas vadībā, piedalījās arī Kandavas Deju skolas vecākās grupas meitenes. Uzstājoties ar deju “Find peace in confusion”, meitenes savā grupā “Šova deja” ieguva godpilno 3.vietu.

Sveicam skolotāju un meitenes ar panākumiem!

Kandavas Deju skolas audzēkņi sadejo ar Dundagas deju kolektīvu "Dun-Dang"

25.02.2020 16:00 kur : Kandavas Deju skola

dsc_0175.jpg25.februārī Kandavas Deju skolā viesojās Dundagas Kultūras pils 1.-4.klašu deju kolektīvs “Dun-Dang” (vadītāja Dace Treinovska), lai ar Kandavas Deju skolas 1.-3.klašu grupas audzēkņiem uzstātos kopīgā mācību koncertā.

Mācību koncerts tika organizēts, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlases skatei, kura gaidāma jau 23.aprīlī.