Deju festivāls “Sadejojam Kandavā”

03.04.2019 11:00 kur : Kandavas Deju skola

dsc_0731.jpg3. aprīlī Kandavas kultūras nama lielajā zālē norisinājās novada skolu deju kolektīvu festivāls "Sadejojam Kandavā".

Festivālā piedalījās dažādu žanru deju kolektīvi ar ritmiskiem un krāsainiem priekšnesumiem no Kandavas deju skolas, Kandavas novada Zantes pamatskolas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas.

Festivāls norisinājās divās daļās - pirmajā daļā uzstājās dejotāji ar latviešu tautas dejām, bet otrajā daļā- Kandavas Deju skolas un Kandavas internātvidusskolas audzēkņi sniedza priekšnesumus sporta un mūsdienu dejās.

Kandavas Deju skolai uzvara starptautiskā deju festivālā "Golden Dancer 2019"

20.04.2019 kur : Kandavas Deju skola

dsc_0003.jpg20.aprīlī Rīgā Maskavas kultūras un biznesa centrā "Maskavas nams" notika deju festivāls “Golden Dancer 2019”, kurā uzvaras kausu “Golden group” ieguva Kandavas Deju skolas 3.-4.klašu grupa ar Sonoras Grinbergas deju “Āfrikāņu motīvs”.

Sveicam ar panākumiem!